The Unarchiver

The Unarchiver Mac için

Dosyalarınızı açmak için hızlı ve ücretsiz bir yol

Unarchiver , OS X'e dahil olan Archive Utility uygulaması için daha eksiksiz bir yedek olarak tasarlanmıştır. Unarchiver, daha fazla formatı işleyebildiği ve Finder ile daha iyi bütünleşebileceği için varsayılan OS X uygulamasından daha... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Çok hızlı
  • Neredeyse tüm dosya türlerini kullanır
  • Kullanımı ücretsiz

DEZAVANTAJLAR

  • 64 bit sürüm yok

Gerekli
10

Unarchiver , OS X'e dahil olan Archive Utility uygulaması için daha eksiksiz bir yedek olarak tasarlanmıştır.

Unarchiver, daha fazla formatı işleyebildiği ve Finder ile daha iyi bütünleşebileceği için varsayılan OS X uygulamasından daha iyidir. Ayrıca, yabancı isimlerdeki dosya isimlerini de işleyebilir ve Zip, Tar-GZip, Tar-BZip2, Rar, 7-zip, LhA, StuffIt ve diğer pek çok farklı formatı destekler.

Unarchiver'da gerçekten eleştirmek için çok az şey var. Hızlı, özgür ve hemen hemen her şeyi halledebilir. Kullanımı kolaydır ve çok fazla sistem kaynağı tüketmez. Bazı insanların özleyebildiği tek şey, zor olsa da, 64 bitlik bir versiyon.

Unarchiver, bir dekompresyon paketinin olması gereken her şeydir ve en iyisi de ücretsizdir.

Uygulamanın 10.6 ve 10.7 sürümünde başlatılmamasını sağlayan bir hata düzeltildi. Uzak birimlerdeki arşivlerin açılmamasına neden olan başka bir sanal alan hatası düzeltildi.

Değişiklikler

  • Uygulamanın 10.6 ve 10.7 sürümünde başlatılmamasını sağlayan bir hata düzeltildi. Uzak birimlerdeki arşivlerin açılmamasına neden olan başka bir sanal alan hatası düzeltildi.

The Unarchiver şu formatları destekler

Zip, Tar-GZip, Tar-BZip2, Rar, 7-zip, LhA, StuffIt and much more

mac için Dosya Sıkıştırma en fazla indirilenler

The Unarchiver

İndir

The Unarchiver 3.11.6

The Unarchiver hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×